Reference:

Při koupi naší nemovitosti jsme spolupracovali s realitní kanceláří „Severová reality“, která nemovitost prodávala. Musíme sdělit, že paní Severová je profesionál tělem i duší. Je u ní vidět, že ji práce baví a dělá ji s radostí. Rychlost s jakou vše zařídila, příprava smluv, podpisy, organizace, ani jsme se nestačili otočit a bylo vše zařízeno. Na to, že jsme jednali přes půlku republiky vše bylo na jedničku. O nic jsme se museli starat, ani hlídat zda to a to je hotovo. Prostě tak to má být a zaslouží si naše všechny palce nahoru. Ještě jednou díky paní Serverové a pokud chcete kupovat nemovitost, vřele doporučujeme obrátit se právě na ni. Určitě uděláte jen tu nejlepší věc.


Brandtlovi

Dobrý den, paní Severová,

chtěla bych Vám poděkovat za výborné služby a za Vaši pomoc při koupi pozemku pro SVJ. Zasloužíte si pochvalu za ochotu, rychlé a profesionální jednání. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně dalších spokojených klientů.

Za výbor SVJ

S. Škvrnová

Poděkování. Vážená paní Severová , tímto Vám chci poděkovat za precizně odvedenou práci , při prodeji naší nemovitosti. Pro nás bylo vše bez starostí a s maximálním úsilím z Vaší strany. Děkujeme a budeme Vás jako profesionálního makléře v oblasti realit jen doporučovat.

S pozdravem

Rudolf Mudroch st.

Dobrý den, paní Severová,
velice Vám děkuji za neocenitelnou pomoc při prodeji bytu. Za Váš skvělý, citlivý přístup, uklidňování a rady. Jsem ráda, že je to vše za námi.  🙂
Přeji Vám mnoho dalších úspěchů
s úctou  

Martina Galuščáková

Dobrý den všem budoucím klientům paní Jitky Severové.
Používám služby paní Severové kdykoli potřebuji něco prodat nebo koupit a jsem s jejími službami velice spokojen. Je to velmi aktivní dáma, se kterou se můžete bavit o čemkoli chcete a ujišťuji každého, že jsem netrpěl nudou, případně touhou po rychlém útěku. Čeho si já nejvíce cením je to, že pokud jde o sjednané schůzky, je dochvilná a mluví jazykem, kterému každý rozumí. Je to velmi příjemná změna oproti jednání na nějakém úřadě, kde se jen kecá a zákazník odchází lehkým krokem, neboť není obtěžkán vědomostmi. No a co říct na závěr? Z vlastní zkušenosti vím, že dokáže prodat i nemovitost, kterou nikdo nechce. Já sedím doma, popíjím kávičku a čekám, až to paní Jitka všechno oblítá a zavolá, že mám prachy na účtu. Je to bezva ženská, klidně mi věřte.

Jiří Klement

Dobrý den,

jako realitní makléř jste s námi vstřícně komunikovala, snažila se pomoci, poradit, zařídit… A to vše v poměrně krátké časové ose.U nás naprostá spokojenost a určitě, kdykoli to bude možné a potřeba, tak Vás rádi doporučíme dál.

S pozdravem Tumová a Drahoninský

Koupě bytu s pomocí makléřky J.Severové proběhla velmi pohodově. Kladně hodnotím zejména vstřícnou, jasnou a rychlou komunikaci, ochotu přizpůsobit se časově při plánovaní schůzek v různou denní dobu, a hlavně okamžité odpovědi na všechny dotazy. Pí. Severová je žena na správném místě a přeji jí mnoho dalších spokojených zákazníků.

H.K.

Dobrý den, paní Severová,

děkuji moc za Vaše služby. Velice oceňuji Vaše rychlé a profesionální jednání.
Ráda Vás doporučím svým známým.
S pozdravem 
 
Lenka Bílá

Dobrý den pane Šrolle a paní Severová,
za sebe bych Vám velmi rád poděkoval za spolupráci, panu Šrollovi jsem měl tu čest poděkovat osobně, Vám bohužel musím takto.

Takže, DĚKUJI

Byl jsem velmi spokojen s prací a vstřícností Vás obou.

Mějte se hezky a někdy v budoucnu naviděnou.
S pozdravem Ptáček Aleš

Dobrý den,

chci tímto poděkovat za přístup paní Jitky Serverové při prodeji mého bytu. Profesionalita a znalost všech věcí, které byly potřeba. Super specialista. Opravdu nebylo co řešit.  Všem doporučuji.

Jaroslav Filip